Dzięki odpowiedniej izolacji cieplnej ograniczysz koszty ogrzewania. Oferujemy szeroki wybór materiałów izolacyjnych do ocieplenia twojego domu.

Znajdziesz materiały pozwalające zabezpieczyć konstrukcję budynku, izolację stropów i poddaszy, izolację podłóg i fundamentów czy izolację elewacji.

Oferujemy styropiany, które zastosujesz do wykańczania elewacji w grubościach od 2cm do 25cm. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi od 0,040 W/mK do 0,031 W/mK w przypadku styropianu grafitowego do termoizolacji budynków energooszczędnych i pasywnych.

W naszej ofercie znajdziesz wełnę mineralną na ocieplenie waszego poddasza, a do ścian działowych wełne mineralną akustyczną. Grubość wynosi od 5cm do 20cm. Współczynnik przewodzenia ciepła lambda wełny mineralnej waha się od 0,039 do 0.030 W/(mK), im wartość ta jest mniejsza, tym lepiej.

Ponadto oferujemy niezbędne akcesoria do izolacji takie jak siatka elewacyjna, kołki, folie budowlane i paroizolacyjne, narożniki z siatką, listwy startowe, listwy przyokienne.

Producenci: Isover, Rockwool, Knauf, Genderka, Austrotherm, Ceresit, Atlas