Oferujemy kabiny prysznicowe, wśród nich znajdziesz kabiny o dowolnym kształcie i rozmiarze. Kabiny można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Nasza oferta opiera się na sprawdzonych na rynku producentów takich jak: Radaway, New Trendy, Besco, Deante, Excellent.

Kabiny prysznicowe występują w wielu rozmiarach, jeśli jednak standardowe konstrukcje kabin nie odpowiadają twoim potrzebom, żaden problem – kabinę prysznicowa można wykonać na wymiar.

Kabiny prysznicowe kwadratowe występują najczęściej w rozmiarach 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm, 120x120cm. Natomiast popularnymi rozmiarami kabin prostokątnych są rozmiary: 80x100cm, 80x120cm, 90x120cm, 100x120cm.

Tak naprawdę kiedy mówimy o kabinach to myślimy o kabinie narożnej półokrągłej. Najpopularniejsze rozmiary występują w wymiarach 80×80 lub 90×90. Istnieją również kabiny asymetryczne, które pozwalają na uzyskanie różnych konfiguracji boków kabiny np. 80x100cm, 90x120cm.

Kabiny Walk-in są to rozwiązania bezdrzwiowe. Z reguły są to ścianki prysznicowe. Często wybierane są do dużych nowoczesnych łazienek, ich główna zaletą jest brak elementów ruchomych co pozwala cieszyć się kabiną przez długie lata.

Kabiny mają grubość szkła od 5mm do 8mm. Szkło może występować w efekcie bezbarwnym, satynowym, grafitowym, brązowym, lustrzanym oraz wielu innych. Topowi producenci stosują rozwiązania pozwalające zachować trwałość powłoki ozdobnej na długie lata (EasyClean, Active Shield) oraz dożywotnią ochroną (ShowerGuard). Na kabinach Radaway możliwe jest wykonanie graweru laserowego z propozycji producenta np: kwiatu, drzewa, zebry oraz własnego zdjęcia. Oferowane kabiny występują na rolkach, na zawiasie kolumnowym ułatwiającym obrócenie o 180° lub standardowym, który charakteryzuję się bezawaryjnością.

Do kabin proponujemy brodziki akrylowe, mineralne w różnych szerokościach, długościach, głębokościach oraz wysokościach.
Ponadto w ofercie posiadamy odpływy punktowe oraz liniowe w wersji plastikowej oraz metalowej.

Producenci: Radaway, New Trendy, Besco, Deante, Alcaplast, Excellent