Podłoga to inwestycja na lata, warto więc dobrze się zastanowić nad jej wyborem. Jednym z najszybszych i najbardziej efektownych sposobów na wykończenie posadzki są panele podłogowe lub winylowe.

Nasza oferta obejmuje renomowanych producentów Classen, Kronopol, Step Fusion.

Bogaty wybór wzorów i kolorów paneli umożliwia w elegancki sposób zaaranżować pomieszczenie. Wybierając panele podłogowe pod względem zastosowania warto kierować się klasą ścieralności, która wynosi od AC3 do AC5 oraz grubością, która wynosi od 6mm do 12mm. Jeśli zamierzasz położyć panele do łazienki lub do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu polecamy panele winylowe. Dużą zaletą jest brak odgłosu stukania podczas chodzenia lub gdy coś upadnie na podłogę, doskonale redukuje dźwięki, cechują ją duża odporność na wilgoć.

Gdy już wybierzesz idealny model paneli, możesz dobrać u nas także odpowiedni podkład, a także estetyczne listwy przypodłogowe z PVC, MDF, drewna, polistyrenu, aluminium. Do listew przypodłogowych oferujemy zakończenia, łączniki, narożniki oraz profile wykończeniowe. Profile mogą być montowane za pomocą kołków, klejów montażowych, na taśmie samoprzylepnej oraz z gniazdem systemu „ukrytego montażu”.
Na każdym z tych etapów chętnie pomożemy Ci w dokonaniu wyboru, z którego będziesz dumny przez długie lata.

Producenci: Kronopol, Persecto, Classen, Cezar, Effector