Sucha zabudowa to nieograniczone możliwości wykańczania wnętrz i alternatywa dla tradycyjnych mokrych technologi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty G-K, profile, masy i akcesoria.

Płyty gipsowo kartonowe to bardzo popularne rozwiązanie, głównie ze względu na szerokie zastosowanie, a także łatwość i szybkość montażu.
Płyty zwykłe mają zastosowanie do wyrównania ścian, zabudowy półek czy budowy ścian działowych. Płyty wodoodporne idealne są do wykańczania pomieszczeń wilgotnych jak łazienka czy kuchnia.

Płyty ogniowe zalecane są między innymi do miejsc narażonych na wysokie temperatury.

Ponadto oferujemy płyty gięte, które umożliwią Tobie wykonanie niestandardowych zabudów.

Profile to elementy, które umożliwią Ci wykonanie sufitu, ścian działowych. Do sufitów podwieszanych oferujemy profile U-30 i C-60 w odcinkach 3 i 4 metrowych. Do ścian działowych profile w kształcie litery C lub U w szerokościach 5cm, 7,5cm i 10cm w długości 3m i 4m.

Znajdziesz też u nas akcesoria takie jak narożniki aluminiowe, wkręty do drewna czy metalu, taśma łączeniowe, fizeliny.Ważnym elementem są akcesoria do podwieszania sufitu podwieszanego jak mocowania „ES”, kotwowe obrotowe, pręty, krzyżowe, poprzeczne.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór gładzi w proszku czy w postaci gotowej. Na połączenia płyt gipsowych oferujemy specjalne gipsy z włóknem szklanym.