O nas

Todamex

Partner przy budowie i remoncie

Miło Cię gościć na naszej stronie.

Wspólnie możemy zbudować coś naprawdę pięknego. Codziennie pomagamy naszym Klientom realizować ich marzenia dotyczące remontów mieszkań i domów, a także ich budowy i urządzenia. W swojej działalności staramy się pogodzić dwie trudne cechy: wysoką jakość z niską ceną.

Dla Ciebie od 1991 roku

Nasze wieloletnie doświadczenie przekuwamy w fachową pomoc i wsparcie w zakresie wspomnianych remontów i budowy, ale również w kwestii serwisu i zakupu maszyn ogrodniczych i budowlanych.

W Wołominie posiadamy dwa oddziały firmy. Pierwsza to Kościelna 63, która jest marketem budowlanym oraz salonem łazienek. Druga, zlokalizowana przy ul. Legionów 40B specjalizuje się w elektronarzędziach – sprzedaży, serwisie, wynajmie.


Kontakt

Todamex Kościelna

Siedziba główna przy ul. Kościelnej oferuje:

  • materiały budowlane, wykończeniowe, tynki, zaprawy, kleje, płyty G-k, panele podłogowe, narzędzia do remontu i budowy;
  • płytki, glazurę, terakotę, meble i wyposażenie łazienek, a także 500-metrową ekspozycję łazienkowych aranżacji oraz indywidualne projekty łazienek.

 

Todamex Legionów

Przy ul. Legionów 40B w Wołominie znajduje się filia naszej firmy. Specjalizacją drugiego punktu są elektronarzędzia, maszyny ogrodnicze, spalinowe i pneumatyczne.

Specjalizujemy się nie tylko w ich sprzedaży. Oferujemy również usługi związane z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym elektronarzędzi i kosiarek, a także wypożyczalnię sprzętu budowlanego i ogrodniczego.

Przejdź na stronę: Elektronarzędzia Kosiarki Sprzęt Budowlany Wołomin

Nasi sprawdzeni producenci